Samurai vs Zombies Defense

Samurai vs Zombies Defense na Android 3.3.0

Zostań Samurajem i walcz z hordami zombie!

Samurai vs Zombies Defense to darmowa gra zręcznościowa na urządzenia Android. Wcielamy się w rolę Samuraja, który musi obronić wioskę przed ciągłymi atakiem nieumarłych stworów. Jeśli szukasz wciągającej gry akcji rozgrywanej w ciekawej scenerii Samurai vs Zombies Defense na Android jest dobrym wyborem. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ciekawy klimat
  • Miła dla oka grafika
  • Oryginalne sterowanie

Wady

  • Może stać się monotonna po jakimś czasie

Bardzo dobry
8

Samurai vs Zombies Defense to darmowa gra zręcznościowa na urządzenia Android. Wcielamy się w rolę Samuraja, który musi obronić wioskę przed ciągłymi atakiem nieumarłych stworów. Jeśli szukasz wciągającej gry akcji rozgrywanej w ciekawej scenerii Samurai vs Zombies Defense na Android jest dobrym wyborem.

Samurai vs Zombies Defense na Android przyciąga uwagę ciekawym klimatem filmów o samurajach, połączonym ze współczesnym szałem na filmy i gry o zombie. Kierujemy więc poczynaniami samotnego wojownika, który stawia czoło nacierającym falom zombie. Aby nasze szanse były bardziej wyrównane, za zarobione pieniądze możemy dokupić sobie wsparcie wieśniaków lub wezwać potężną błyskawicę, która porazi na raz wielu wrogów.

Ciekawie rozwiązano w Samurai vs Zombies Defense kwestię sterowania. Do przodu i do tyłu poruszamy się dotykając prawej i lewej krawędzi ekranu. Nasz Samuraj sam zaczyna siekać wrogów, jeśli tylko podejdziemy do nich odpowiednio blisko. Naszym zadaniem jest wykonywanie specjalnych cięć i innych spektakularnych posunięć. Do tego celu służy nam przycisk w prawym dolnym rogu ekranu, który pojawia się tam od czasu do czasu.

Samurai vs Zombies Defense

Download

Samurai vs Zombies Defense na Android 3.3.0